INO GROUP LINE

Cobrey 33 HT

Opis


Ponad 10 metrowy jacht charakteryzujący się elegancką i jednocześnie sportową sylwetką. Wspólne elementy stylistyczne wszystkich modeli nowej generacji jachtów Cobrey czyli stylowe wloty powietrza, linia okien kadłuba oraz charakterystyczne ‘kły’ na Hard Topie plus do tego designerski pulpit sterowniczy mają za zadanie zwrócenie uwagi potencjalnych klientów.


Kolejnym równie ważnym elementem zainteresowania z pewnością okaże się niespotykany rozkład dolnego pokładu, który pozwala na wyjątkowy komfort korzystania z jednostki: czyli koja dziobowa z dodatkowo doświetlonym obszernym aneksem kuchennym, prawdziwa sypialnia właścicielska a nie jedynie ‘miejsce do spania pod pokładem’ oraz łazienka z osobną kabiną prysznicową.


Dużym atutem jednostki są liczne doświetlenia, zarówno w środku, jak i na górnym pokładzie: otwierany, szeroki hard top z możliwością zadaszenia w wersji Soft Top oraz panoramiczne okna boczne.

Włoski design jest widoczny w każdym szczególe jachtu, również dzięki dobranym elementom osprzętu, wyposażenia oraz materiałom wykończeniowym rodem ze słonecznej Italii.


Wyjątkowym atutem Cobrey 33 HT jest pływalność jednostki uzyskana m.in. dzięki zastosowaniu przy produkcji kadłuba materiałów zaawansowanej technologii co czyni go wytrzymałym a jednocześnie lekkim w porównaniu do jednostek podobnej wielkości.

Oferowane indywidualne rozwiązania dla klientów pozwalają na budowę niepowtarzalnych jachtów, które dopasowane są do potrzeb a także życzeń armatorów.

Jednostka jest oferowana również w wersji Sport Cruiser pod nazwą Cobrey 32 SC.

Dane techniczne

Typ jednostki Jacht motorowy, wersja hard top
Długość kadłuba / długość całkowita 9,80 m/ 10,40 m
Szerokość 3,19 m
Masa od 5,5 t
Zanurzenie kadłuba od 0,62 do 1,05
Motor od 2 x 220 KM
Zbiornik paliwa 650 l
Zbiornik wody 200 l
Kategoria projektowa B
Maks. Liczba pasażerów 8
Liczba miejsc do spania 4
Przydatna opcja wyposażenia System joystick
Elektryczna winda kotwiczna
Automatycznie otwierany szyberdach


Nagrody


Cobrey 33 HT otrzymał nagrodę Champion Jachtingu 2015, główną nagrodę w kategorii Jacht Motorowy 2014


2014 na Targach Jachtowych w Giżycku, nominacja do Złotego Medalu Targów Boat Show 2014 w Łodzi.


Galeria

Pliki do pobrania